Kurumsal

TARİHÇEMİZ

BİZ KİMİZ?

1973 yılında Trabzon’da kurulan firmamız, yaklaşık 30 yıl Şase üstü sistemlerin imalatı ve bakımı konularında faaliyet göstermiş olup 2000 li yılların ortasından itibaren yeniden yapılanmaya giderek faaliyet alanını çelik mamullerin işlenmesi ve çelik yapı imalatları olarak revize etmiştir.

Bu doğrulta makine ve tesis yatırımlarına başlayan Tekmetsan,  2006 ve 2014 yılları arasında makineleşmeye önem vererek bölgenin en gelişmiş sac & çelik işleme tezgâhlarını bünyesine katmıştır. 2014 yılı itibariyle Trabzon merkezde modern yeni fabrikasını hizmete sokarak kapalı çalışma alanını 3.300 m2 ye yükseltmiştir.

Aile şirketi

Tekmetsan bir aile şirketidir ancak patron şirketi değildir. Firmamızda her bir pozisyonun görevleri ve sorumlulukları açık bir şekilde tanımlanmıştır ve iş yapış şeklimizde bu çerçevede gerçekleşmektedir.

iş sağlığı ve güvenliği

Kurumumuz, çalışanlarının eğitimine, çalışma ortamının sağlığı ve güvenliğine son derece önem verir. Bu kapsamda alınabilecek her türlü önlem ve düzeltici tedbir işe başlamadan mutlaka alınır. Çalı

teknoloji

Tekmetsan, yüksek teknolojili makine parkı ve deneyimli mühendislik kadrosu sayesinde en zorlu ve karmaşık projelerin altından kalkabilme yeteneğine sahiptir. Amacımız en doğru mühendislik çözümünü en uygun fiyata müşterilerimize sunmaktır.

ZAMANINDA TESLİM

Zamanı etkin kullanmak hem firmamızın kaynaklarını etkin kılmak hem de müşterilerimizin zaman planlarına sadık kalmak açısından çok elzemdir. Tekmetsan olarak üretim kapasitemizi doğru planlayarak her müşteriye/projeye yeterli kaynak aktarabilmek en önemli başarı kriterlerimizdendir. 

ESTETİK

Çelik Yapılar, Betonarme mimariye oranla estetik çeşitliliğe daha fazla olanak verir. Çelik işleme teknolojilerinde artan teknolojik üretim imkânları da tasarımcıların ve üreticilerin bu konuda ellerini kolaylaştırıyor. Tekmetsan kendi tasarladığı imalatlarda, ürünün sağlamlık ve fonksiyonelliği yanında estetik acıdan da insana, çevreye ve bulunduğu ortama uyumunu gözetir. 

sertifikasyon

Firmamız ürünleri TS EN 1090 belgesine ve CE işaretine haizdir. Çalışanlarımızın tamamı Mesleki Yeterlilik Sertifikasına sahip olup Kaynakçılarımız ISO 9606 ya göre sertifikalandırılmıştır.

ÜRÜNLERİMİZ

ÇELİK YAPILAR

Çelik Binalar, Hangarlar, Depolar, Çelik Köprüler & Üstgeçitler bizim işimiz. Her türlü projenizde bize danışmadan harekete geçmeyin.